Steun onze club via de Jeugdsponsor actie van Poiesz

Gemaakt op dinsdag 13 februari 2018 Geschreven door Beheer
Het is weer tijd voor de “Jeugd Sponsor Actie” bij de Poiesz in Balk! De Jeugdafdelingen Voetbal, Volleybal en Gymnastiek van v.v. de Wâlde zijn geselecteerd door Poiesz Supermarkten in Balk voor de JeugdSponsor Actie 2018.
 
De actie start op maandag 12 februari en loopt tot zondag 8 april bij de Poiesz Supermarkt in Balk. Tijdens deze weken zijn er bij verschillende producten JeugdSponsor Munten te verdienen voor v.v. de Wâlde.
 
Zaterdag 3 maart staan er jeugdleden van de bovengenoemde afdelingen in de Poiesz Supermarkt in Balk. Deze dag kunnen zij voor de vereniging extra munten verdienen door de verkoop van gevulde koeken. Hoe meer JeugdSponsor Munten in de koker wordengestopt van v.v. de Wâlde hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz Supermarkten wordt uitgekeerd!
 
Dus steun onze club, doe uw boodschappen bij de Poiesz en doneer uw munten aan v.v. de Wâlde!!
 
Namens v.v. De Wâlde alvast bedankt voor uw steun.

Copyright Voetbalvereniging de Walde - 2014.
Download Joomla Templates